Usługi naszego salonu - kładzenie i konwersacja podłóg

O podłogi w naszych mieszkaniach i biurach należy dbać w sposób szczególny, albowiem to one najbardziej narażone są na zabrudzenia, a nawet uszkodzenia. To po nich przecież chodzimy, czasem nawet skaczemy albo i tańcujemy. Często robimy to w nie zawsze czystym obuwiu. Nasz salon proponuje Państwu kompleksowe usługi podłogowe, a więc kładzenie podłóg drewnianych oraz ich czyszczenie i konserwację.

Układanie parkietów i podłóg

Mimo że produkowane przez nas deski i parkiety gotowe są do natychmiastowego montażu, to nie zalecamy wykonywania tego amatorskimi metodami. Dokładne położenie drewna na posadzce wymaga idealnego jej wyrównania i zagruntowania odpowiednimi preparatami. Każda niedokładność będzie tutaj skutkowała tzw. pływaniem podłogi: będzie ona pod naszymi stopami uginała się i trzeszczała. Posiadamy doświadczony zespół monterów, a także nowoczesny sprzęt do układania drewnianych podłóg. Położymy szybko i precyzyjnie drewno w dowolnym pomieszczeniu oraz na zewnętrznych tarasach lub podestach.

Czyszczenie i konserwacja podłóg drewnianych

Podłogi poddawane są nieustannym torturom. Właściwe ich pielęgnowanie pozwala na długie lata zachować ich pierwotny wygląd. Dysponujemy odpowiednią wiedzą, maszynami i środkami, aby to dla Państwa czynić. Potrafimy doprowadzić każdą drewnianą podłogę do idealnego stanu. W skrajnych przypadkach zrywamy poprzez cyklinowanie wierzchnią, najbardziej zniszczoną warstwę takiej podłogi i ponownie ją lakierujemy lub nasączamy olejem, przywracając jej dawny blask.

Usługi